Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся районний освітній форум «Змінимо освіту – змінимо Україну»

Відбувся районний освітній форум «Змінимо освіту – змінимо Україну»

29 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук взяли участь у роботі районного освітнього форуму «Змінимо освіту – змінимо Україну». Перша частина заходу відбулася у приміщенні Ізяславського районного будинку культури за участі керівників та педагогів закладів освіти Ізяславського району, представників батьківської громадськості, лідерів учнівського самоврядування, керівників сільських органів місцевого самоврядування.

У рамках загальної панельної дискусії «Основні напрямки розвитку освіти району» виступила т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Крюкова.

Зокрема Людмила Володимирівна наголосила на тому, що новий 2018/2019 навчальний рік є визначальним для освіти України. Адже з першого вересня поточного року розпочинається повномасштабне впровадження проекту «Нова українська школа» та перехід загальної середньої освіти на 12-річне навчання. Л.Крокова також зазначила: «За словами Президента України Петра Порошенка – ключ до успіху усіх реформ і перетвореньу системіосвіти в руках самих освітян. Креативні, творчі молоді люди з українськими, європейськими цінностями змінять країну».

Також очільник освітньої галузі району зупинилась на підсумках роботи галузі та поділилась планами на майбутнє.

«Повноцінний і всебічний розвиток особистості школяра може забезпечити лише якісна шкільна освіта. Обумовлене це тим, що мивступили у світ інноваційних технологій в управлінні, навчанні і вихованні, а це ставить завдання – максимально наблизити навчання дитини до конкретних її здібностей. Ми маємо допомогти дитині впізнати себе, розвинути свої таланти, що у дорослому житті вона була здатна само реалізувати», — акцентувала завдання головна освітянка Ізяславщини Л.Крюкова.

У загальнопанельній дискусії взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, голова районної ради лідерів учнівського самоврядування Дар'я Троц.

Учасники зібрання відзначили, що подібний формат зустрічі – це реальна можливість обговорити та вирішити питання, які виникають у ході впровадження реформи освіти на Ізяславщині, а також нагода підбити підсумки у реалізації реформи освіти. «Перехід на нові державні стандарти, старт освітньої реформи – це у багатьох аспектах докорінні зміни освітніх простору і процесу», — наголосив у своєму виступі перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

«Перемоги та успіхи учнів Ізяславщини допомагають педагогам у черговий раз перевірити власні сили, самоствердитись і будувати подальшу траєкторію особистісного зростання», — зазначив у виступі голова районної ради Сергій Шлегель.

Звертаючись до учасників районного освітнього форуму, голова районної ради лідерів учнівського самоврядування Дар'я Троц сказала: «Вірте у великі творчі можливості кожного учня. Залучайте нас до своїх дорослих справ. Ми хочемо, щоб ви все бачили, але не все помічали.Пам'ятайте, що ваше слово є могутнім знаряддям впливу на молоду людину. Знайте, що ми хочемо з вами подорожувати по країні знань з усмішкою на устах та любов'ю в серці».

Далі відбулось обговорення питань роботи освітньої галузі району у панельних дискусійних майданчиках: «Дошкільна ланка фундаменту Нової української школи» (модератор Олена Антонюк); «Нова українська школа» (модератор Галина Денисевич); «Актуальні питання інклюзивного навчання» (модератори Світлана Гнатюк та Василь Миронов); «Виховний простір в сучасній українській школі» (модератор Лариса Хмиз); «Соціальний захист працівників освіти» (модератор Тетяна Лех).

У роботі дискусійного майданчику «Соціальний захист працівників освіти» взяли участь т.в.о.начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Крюкова та голова обкому профспілки працівників освіти і науки Хмельниччини Анатолій Яремюк.

ФОТОКОЛАЖ


За матеріалами відділу освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації

46
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.