Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2018»

Відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2018»

Люди по-різному оцінюють роль читання у своєму житті. Для одних — це непоганий спосіб проведення вільного часу, засіб для придбання додаткового життєвого досвіду, а для інших — можливість відійти від повсякденних проблем і знайти душевне заспокоєння.

Та у книжкових гурманів відношення до книг особливе. Вони можуть годинами говорити про прочитане, ділитися враженнями, сперечатись. У цьому ще раз переконались бібліотекарі Ізяславської центральної районної бібліотеки при проведенні районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання 2018», що відбувся 02 серпня.

Конкурс проводився з метою розвитку інтелектуального потенціалу дітей, заохочення їх до систематичного читання, підвищення ролі книги серед підростаючого покоління, заохочення до змістовного дозвілля. Основні завдання конкурсу полягали в залученні дітей до активної участі у культурному житті країни, кращих надбань вітчизняної та світової літератури, розвиток зацікавленості дітей у читанні.

До заходу в бібліотеці було підготовлено виставку найбільш популярної дитячої літератури.

Дванадцять найкращих читачів району на конкурсі із цікавістю демонстрували свою обізнаність у творах української та світової літератури, брали активну участь в тестах та вікторинах. Також учасники конкурсу мали змогу розповісти про захоплення книгами з раннього дитинства, яке переросло з роками у справжню любов. Кожен з присутніх доводив, що він – не просто читач, а талановитий читач.

Підсумком конкурсу стала висока оцінка бібліотекарями знань усіх конкурсантів. І все ж за кількістю набраних балів перемогу виборола читачка Ріпківської публічної сільської бібліотеки, учениця 7-го класу В'юн Дар'я.

І хоч будь-який конкурс завжди передбачає елемент змагання і визначення переможців, проте задоволення отримали всі учасники, бо це – нові враження, цікаві знайомства і, звичайно ж, набуття досвіду та уміння продемонструвати свою ерудицію та знання. А найголовніше – це ще одне підтвердження, що книга залишається важливою частиною життя сьогоднішнього школяра.


За матеріалами сектору культури райдержадміністрації


96
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.