Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся районний етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Україно, любий край!»

Відбувся районний етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Україно, любий край!»

Відбувся районний етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Україно, любий край!»

13 жовтня концертна зала Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» зібрала справжніх патріотів нашої держави, хто своїми вчинками, поведінкою, працею, знаннями і вміннями зміцнює її могутність, тих, хто любить українську пісню, на районний етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Україно, любий край!», присвячений Дню захисника України, який проходив під гаслом «Україна – колиска найкращих у світі пісень».

Фестиваль-конкурс проведено для популяризації української пісні, виховання патріотизму, підняття національного духу, культури, виховання любові до рідного краю серед учнівської молоді Ізяславщини. Головна мета використання пісень – емоційне забарвлення цілісного сприйняття інформації, створення відповідної атмосфери заходу, патріотичне виховання учнів.

Символічним стало і проведеннязаходу напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва, коли наша держава вшановуєсвоїх захисників минулого, захисників сьогодення та майбутніх оборонців держави.

Під час підготовки до фестивальної програми та вибору номерів для конкурсного виступу юні аматори сцениприділити особливу увагузв'язкуукраїнських військових традицій від давнини до сьогодення, гідному вшанування бойового подвигу, звитяги, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу. Також було акцентовано увагу на посиленні суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереженні та розвитку національних військових і обрядово-побутових традицій, популяризації серед української молоді військової справи та здорового способу життя, фізичної культури.

Понад сотня співочих талантів з 22 закладів освіти Ізяславщини об'єднались навколо однієї мети – якнайкраще виконати пісню про неньку Україну, про її захисників, про патріотизм та загальнолюдські цінності.

Оцінювало конкурсантів вельмишановне журі на чолі із головою методичного об'єднання вчителів музики району Вікторією Мордач.

Учнівська молодь району, у віці від 6 до 18 років, мали змогу представити свої програми на районній сцені. Так, на сцені Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» виступили: дует Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст. у складі Лисенник Альони та Рачковської Ірини з піснею«Рідна моя земле»; вокалістка Щуровецького НВК «ЗОШ І ст., дитячий садок» Мацюк Христина з піснею«Ти і я»; солістка Плужненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» ФедорукДарія з піснею «Мамина співанка»; вокальна група Плужненського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» у складі Хмуровської Марії, Блащук, Валерії, Самофал Марії та Олійник Альони з піснею«Співаночка»; вокальний колектив Ріпківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок» з піснею вояків УПА; учениці Клубівської ЗОШ І-ІІІ ст. Берлізова Анастасія з піснею «Моїй Україні» та МоцегловДарина з піснею «А я дівчина з України»; учениця Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст. Гончарук Аліна з піснею «Молитва за Україну»; учениці Михнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вікторія Бойко з піснею «Землі ніхто не вибирає» та Анастасія Власюк з піснею «Пісня про Україну»; вокальна група учнів Ізяславського НВК «ЗОШ І ст., дитячий садок № 6» з піснею «Червона калина»; учениці Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вікторія Личик з піснею «Вишиванко моя», Лілія Тимощук з піснею «Пісня України» та дуету учнів закладу у складі Личик Вікторії та Тимощук Лілії з піснею «Рушник вишиваний», вокаліст закладу Мішак Едуард з піснею«Вставай, Україно!»; учениця Борисівського ВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок» КолосінськаЮлія з піснею «Сорочка вишивана»; учні Поліської ЗОШ І-ІІ ступенів Аліна Кичата з піснею«Барви рідної землі» та дует у складі Ніни Кичатої та Аліни Пісічник з піснею «Маки червоні»; учениця Тернавського НВК «ЗОШ І-ІІ ст., дитячий садок» Анастасія Кушнір з піснею «Батьківщина»; вокальна група учнів Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» у складі Федулова Дениса, Кузьмука Олександра, Миколайчук Ірини, Якушевської Анни з піснею «За любов і весну»; вокальна група 2-4 класів та учнів 7 класів Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей», дует у складі Сухораби Іллі та Кошеля Романа з піснею «Козацька могила»; дует учнів Білівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок» у складі Ковальчук Дарини та Лук'янчук Олександра з піснею «Україна»; учні Ізяславського НВК «ЗОШ І ст., дитячий садок № 3» Крістіна Гончарук з піснею «Моя Україна зі мною» та Дарія Онищук з піснею «Дівчина-україночка»; учениці Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Небжицька Дарина з піснею «Це мій рідний край»; вихованка Ізяславської дитячої школи мистецтв Миколюк Вікторія з піснею «Україна єдина»; хор учнів Ізяславського НВК «ЗОШ І ст., дитячий садок № 7» з піснями«Хай радіють усі» та «Не сумуй моя Україно»»; вихованка Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» Ірина Миколайчукз піснею «Україно». Принагідно хочеться відзначити, що кожен конкурсний номер був неповторний.

Підводячи підсумки заходу, методист Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» Лариса Хмиз зазначила:
«Ми дуже дякуємо, що ви завітали сьогодні до нас, подарували нам радість спілкування з вами, поділилися своїми талантами, здібностями. Ми відчули тепло ваших сердець, вашу доброту і любов! Ми завжди підтримуємо усі починання, які пов'язані з молоддю та дітьми. Адже, любов до Батьківщини набуває реальної сили в наших емоціях, віршах, піснях, яку сьогодні продемонстрували нам наші конкурсанти. Нехай наші символи – святий Гімн, Золотий Тризуб, наш Прапор синьо-жовтий освітлюють наше життя, гріють душі й серця, єднають і зміцнюють сили всіх українців».

Журі конкурсного відбору оголосили, що підсумкибудуть розміщені 17 жовтня на сайті Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка».

Результати районного етапу обласного фестивалю – конкурсу української патріотичної пісні

«Україно, любий край!»

Представляти Ізяславський район на обласному конкурсі будуть:

В молодшій віковій категорії — від 6 до 10 років – Миколюк Вікторія, учениця Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. №4 (керівник Кропивко Н.М. )

В середній віковій категорії — від 11 до 14 років – вокальна група Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім… О.Онищука №5, гімназія» (керівник Мордач В.В., Рига В.М.)

В старшій віковій категорії — від 15 до 18 років – Личик Вікторія, учениця Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Горох В.П.)

ІІ місце

Молодша вікова категорія — від 6 до 10 років – Кичата Аліна, учениця Поліської ЗОШ І-ІІ ст. (керівник Кичата О.М);

Моцеглов Дарина, учениця Клубівської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник Власик В.М.)

Середня вікова категорія — від 11 до 14 років

– Берлізова Анастасія – учениця Клубівської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Власюк В.М.);

— Миколайчук Ірина, вихованка районного Будинок творчості дітей та юнацтва (керівник Бухонко А.А.);

Старша вікова категорія — від 15 до 18 років – Сухораба Ілля, Кошель Роман, учні Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст… №2, ліцей» ім.О.Кушнірука (керівник Астапенко І.А.)

ІІІ місце

Молодша вікова категорія — від 6 до 10 років – вокальна група Ізяславського НВК «ЗОШ І ступеня №7, д/с» (керівник Гриновецька В.І.)

Середня вікова категорія — від 11 до 14 років

– Ковальчук Дарина, Лук'янчук Олександр, учні Білівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів — дитячий садок» (керівник Приймак С.І.),

— фольклорна вокальна група Ріпківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., дитячий садок» (керівник Міщук Н.Г.)

Старша вікова категорія — від 15 до 18 років – Мішак Едуард, учень Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст… (керівник Горох В.П.).

За сценічну культуру відзначеніОнищук Дарина, учениця Ізяславського НВК «ЗОШ І ст., дитячий садок № 3» (керівник Корнійчук М.В.), Колосінська Юля, учениця Борисівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів — дитячий садок»(керівник Лисак Н.В.), Гончарук Аліна, учениця Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст. (керівник Васильчук Н.М.).

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

254
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.