Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Відбувся перший тур Клубного Чемпіонату України з тенісу настільного

​Відбувся перший тур Клубного Чемпіонату України з тенісу настільного

З 5 по 8 листопада 2020 року в спортивному комплексі «ЛІРС» м.Жовква Львівської області проходив перший тур Клубного Чемпіонату України з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2006 р. н. і молодші.

Настільний теніс традиційно збирає найбільшу кількість учасників серед усіх змагань. В чемпіонаті взяли участь 19 команд юнаків та 14 команд дівчат.

Єдиною командою з Хмельниччини стала команда Ізяславської ДЮСШ, в склад якої потрапили: Матющенков Ілля, Божкевич Сергій, Шейдик Владислав та Міщук Захар під керівництвом тренера-викладачаСергія Божкевича.

Юні спортсмени Ізяславщини змагалисьіз більш дорослими учасниками і не змогли потрапити до фінальної частини змагань, поступившись командам Луцька, Харкова, Львова. Для наших вихованців дані змагання дали змогу перейняти дуже важливий досвід у більш досвідчених спортсменів, який допоможе їм у наступних двох турах Чемпіонату України, отже вся основна боротьба у наших спортсменів ще попереду.

Не зважаючи на карантинні обмеження, організація змагань була на високому рівні. Протягом усіх змагальних днів представники усіх команд перебували у захисних масках, команди знаходились окремо одна від одної.

За матеріалами Ізяславської ДЮСШ 

195
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.