Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся обласний етап дитячо-юнацької вiйськово-патрiотичної гри Сокiл (“Джура”)

Відбувся обласний етап дитячо-юнацької вiйськово-патрiотичної гри Сокiл (“Джура”)

З 15 по 19 червня 2019 рокувідбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На змагання прибулирої з усіх районів та міст Хмельницької області.

Генічеський район представляв рій учнів Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

15 червня на Майдані Незалежності, що в обласному центрі, вiдбулось урочисте вiдкриття обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької вiйськово-патрiотичної гри «Сокiл» («Джура»)-2019.

Джурівці з різних куточків Хмельниччини зібралися, аби продемонструвати свою майстерність у військовому мистецтві та позмагатися за участь у всеукраїнському етапі. Вітали рої (а саме так називаються команди-учасники) заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, ОЦТКУМ, громадських організацій.

Світлана Андріївна подякувала всім учасникам за небайдужість до історії рідної країни, за рішучість та бажання до самовдосконалення та пізнання нового.

Далі на молодь чекала насичена програма у наметовому містечкугри, що діяв на базі смт.Вовковинці. Рої змагалися у стройовій підготовці, стрільбі, подоланні смуги перешкод, надавання першої медичної допомоги, тощо, також юні козаки отримали змогу активізувати свої знання та навички дій в екстремальних умовах, а також вправлятися у піснях та інших видах самодіяльного мистецтва. Також їх чекали запальні конкурси та змагання, зустрічі з цікавими людьми.

Метою змагань є реалізація завдань дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») щодо поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання серед української молоді на основі козацьких традицій. «Сокіл» («Джура») надає можливість активно залучати молодь до заходів, що привертають увагу до проблем становлення нашої державності, боротьби за незалежність, відновлення та збереження історичної пам'яті та надбань народу, формуванню у дітей високого сенсу життя, глибокої любові до нації, самовідданого служіння Батьківщині.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.