Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся міжрайонний етап гри КВН серед команд молодіжного патріотично-правового руху "ХОМА"

Відбувся міжрайонний етап гри КВН серед команд молодіжного патріотично-правового руху "ХОМА"

Молодіжний патріотично-правовий рух «ХОМА» діє на Хмельниччині вже майже три роки і охоплює практично всі райони області. Старшокласники допомагають соціально незахищеним верствам населення, агітують за здоровий та спортивний спосіб життя, а також разом з поліцейськими проводять патріотичну та правопросвітницьку роботу серед підростаючого покоління.

А нещодавно в історії руху розпочалась нова сторінка — активісти заснували свою лігу КВН. Тобто, тепер районні осередки руху «ХОМА» змагатимуться за звання найвеселіших і найкмітливіших.

20 листопада в с.Плесна Шепетівського району відбувся міжрайонний етап гри КВН серед команд молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА» (Хмельницьке об'єднання молодих і активних).

Ізяславський осередок молодіжного руху представляла команда «Молодь-ОNLINE» Ізяславського НВК №2, Шепетівський — «Без обмежень», Старокостянтинівський — м.Старокостянтинів.

Команди виступали у трьох конкурсах — «Візитівка», «Розминка» та «Музичне домашнє завдання».

Після всіх конкурсів у двох команд: «Без обмежень» Шепетівського району та «Молодь-ОNLINE» Ізяславського району була однакова кількість балів. Журі змушені були провести додатковий конкурс «Батл».

У яскравій та запеклій боротьбі перемогла команда Ізяславського НВК № 2. Саме вона представлятиме Ізяславський осередок молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА» на обласних змаганнях в м.Сатанів 25 січня 2019 року!


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

184
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.