Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті тренера Ізяславської ДЮСШ Панчошного В.М.

30 листопада-01 грудня на базі Ізяславської ДЮСШ відбувся міжобласний турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті тренера-викладача Ізяславської ДЮСШ Панчошного В.М. серед юнаків 2010-2011 р.н.

У змаганнях взяли участь 8 команд: м. Хмельницький 1, м. Коростень, м.Хмельницький 2, м.Ізяслав 1, м.Старокостянтинів, м.Ізяслав 2, м.Могилів-Подільський, м.Нетішин.

Ізяславську ДЮСШ представляли дві команди під керівництвом Бойчука М.І. та Цимбалюка С.А. Юні спортсмени показали високу майстерність та гарну фізичну підготовку.

У підсумку змагань ІІІ місце посіла команда з м.Ізяслав 1, ІІ місце посіли спортсмени з м.Могилів – Подільський (Вінницька обл.) і на першу сходинку піднялись вихованці м.Хмельницький 1.

За кілька хвилин відбулася церемонія нагородження, упродовж якої найсильніші отримували з рук Заслуженого тренера України Бойчука Миколи Івановича грамоти, медалі, кубки та цінні призи.