Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся «круглий» стіл з питання літнього оздоровлення та відпочинку учнівської молоді

Відбувся «круглий» стіл з питання літнього оздоровлення та відпочинку учнівської молоді

Відбувся «круглий» стіл з питання літнього оздоровлення та відпочинку учнівської молоді

15 березня сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації було організовано засідання «круглого» столу з питання підготовки до початку оздоровчого сезону та відпочинкового періоду в пришкільних таборах влітку 2017 року. У заході взяли участьпредставники загальноосвітніх навчальних закладів району, на базі яких планується організувати роботу відпочинкових таборів. Також були присутні керівники позашкільних закладів освіти, Дитячо-юнацької спортивної школи та Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», на базі яких будуть проводитись відповідні культурно-масові та спортивні заходи.
У ході спілкування спеціаліст І категорії сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Інна Гуменюк наголосила, що оздоровлення та відпочинок дітей повинен бути не формальним, а корисним, якісним та змістовним. Учасники «круглого» столу погодились з таким підходом до організації роботи із оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року, а також поділились своїм баченням реалізації поставлених завдань.

Учасники «круглого» столу домовились про наступну зустріч перед початком таборування із конкретними затвердженими планами роботи.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

93
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.