Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся ХІІ традиційний турнір з легкої атлетики

Відбувся ХІІ традиційний турнір з легкої атлетики

Відбувся ХІІ традиційний турнір з легкої атлетики

06-08 квітня 2017 року у м.Кам'янець-Подільський відбувся ХІІ традиційний турнір з легкої атлетики пам'яті вчителя-методиста Бориса Одінцова та «Відмінника освіти України» В'ячеслава Шмирка. Діти змагалися більш як у десяти видах. У змаганнях прийняли участь двадцять команд з восьми областей.

Змагання виявилися цікавими та напруженими, тому що підсумковий результат залежав від виступу останнього учасника. Юні спортсмени Ізяславщини, які представляли Ізяславську ДЮСШ, показали високий рівень технічної та фізичної підготовки. Кращі результати з нашої команди показали вихованці Калашнік Л.В.: Безпалько Микола, Кучерук Вікторія, Громова Олександра, Слісарчук Олена, Бурякова Вікторія, Щорс Данило, які в підсумку змагань отримали 13 медалей: 3 золоті, 3 срібні та 7 бронзових. Близькими до призових місць були вихованці Довгого І.І. та Мазуренко О.М, але їм трішки не вистачило майстерності.

Після першого дня змагань, дітям була проведена екскурсія керівниками групи містом Кам'янець-Подільський. Діти були задоволеними та враженими від побаченого.

За матеріалами Ізяславської ДЮСШ

86
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.