Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся футбольний турнір з міні-футболу пам’яті Героя України Георгія Кірпи

Відбувся футбольний турнір з міні-футболу пам’яті Героя України Георгія Кірпи

У переддень нового 2019 року28-29 грудня на базі Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації пройшовтрадиційний щорічний міжнародний турнір з міні-футболу серед школярів, присвячений пам'яті Героя України, почесного громадянина Ізяславського району Георгія Кірпи.

Цього разу в ньому взяли участь вісім команд: із міста Коростень Житомирської області (2 команди), смт. Теофіполь, міста Хмельницький, міста Нетішин, смт. Смига (Рівненська область), міста Нововолинськ (Волинська область) та з міста Ізяслав.

На урочисту церемонію нагородження переможців та призерів турніру завітали: Президент Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи» Анатолій Палюх, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук.

Вітаючи юних учасників футбольного турніру та їх наставників із успішним проведенням заходу, Анатолій Палюх наголосив, що Фондом тривалий час проводиться робота із підтримки фізичної культури та спорту в Україні та Ізяславському районі.

У свою чергу заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко щиро подякував президенту Фонду імені Г.М.Кірпи Анатолію Палюху за надану допомогу у проведенні турніру з міні-футболу. Також він вручив йому відзнаку Ізяславської районної державної адміністрації та Ізяславської районної ради – нагрудний знак «За вагомий внесок у розвиток Ізяславщини», якої він удостоєний за багаторічний та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Ізяславському районі.

У напруженій чесній спортивній боротьбі серед юних футболістів перемогу здобула команда із Коростеня. Друге місце вибороли футболісти із м.Ізяслав, третіми були футболісти із Нетішина. Переможці та призери змагань отримали кубки, дипломи, подарунки від Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи». Також були відзначені – кращий воротар, кращий нападник та наймолодший учасник турніру. Кожен учасник змагань також отримав від Фонду подарунок.

ФОТОКОЛАЖ


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.