Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся футбольний турнір з міні-футболу пам’яті Героя України Георгія Кірпи

Відбувся футбольний турнір з міні-футболу пам’яті Героя України Георгія Кірпи

27-28 грудня на базі Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації проходив традиційний щорічний міжнародний турнір з міні-футболу серед школярів. Турнір було присвячено пам'яті Героя України Георгія Кірпи.

Цього разу в ньому взяли участь вісім команд з різних областей України. Ізяславщину представляли дві команди під керівництвом Бойчука М.І. та Цимбалюка С. А.

На урочисту церемонію нагородження завітали: Президент Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи» Анатолій Палюх, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова Ізяславської районної ради Сергій Шлегель, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Пилипчук.

У своєму виступі гості турніру привітали юних учасників футбольного турніру та їх наставників з успішним проведенням заходу. Також вони наголосили, що фондом тривалий час проводиться робота із підтримки фізичної культури та спорту в Україні та Ізяславському районі.

У свою чергу заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко щиро подякував президенту Фонду імені Г.М.Кірпи Анатолію Палюху за надану допомогу у проведенні турніру з міні-футболу. Також він вручив Грамоту Ізяславської районної державної адміністрації та Ізяславської районної ради Міжнародній громадській організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи» за багаторічний та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Ізяславському районі.

У напруженій чесній спортивній боротьбі серед юних футболістів перемогу здобула команда Ізяславської ДЮСШ. Друге місце вибороли футболісти із м.Коростень (Житомирська обл.), третє – із м.Нововолинськ (Волинська обл.). Переможці та призери змагань отримали кубки, дипломи, подарунки від Міжнародної громадської організації «Фонд імені Георгія Миколайовича Кірпи». Кожен учасник змагань також отримав від Фонду подарунок.

ФОТОКОЛАЖ


За матеріалами відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації


127
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.