Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся фестиваль-конкурс поезії, гумору і пісні імені Василя Кравчука «Стежками діда Василя»

Відбувся фестиваль-конкурс поезії, гумору і пісні імені Василя Кравчука «Стежками діда Василя»

У рамках заходів, присвячених 90-річчю від дня народження Василя Івановича Кравчука (1929-2015) українського літератора, поета, гумориста, композитора, члена Національної спілки письменників України, Заслуженого працівника культури України, почесного громадянина міста Ізяслав, 14 травня на сцені Ізяславського районного будинку культури відбувся Регіональний фестиваль-конкурс поезії, гумору і пісні імені Василя Кравчука «Стежками діда Василя».

Організатором фестивалю-конкурсу виступив Ізяславський районний будинок культури за сприяння та підтримки Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв та сектору культури Ізяславської районної державної адміністрації.

Захід було зорганізовано з метою вшанування творчості Василя Кравчука і з нагоди 90-річчя з дня його народження, який відзначатиметься 8 червня, популяризації літературноїта пісенної творчості Хмельниччини, художньо-естетичного виховання дітей та молоді.

До участі у конкурсній програмі фестивалю-конкурсу зголосилося понад 40 пошановувачів творчості Василя Кравчука з числа учнівської молоді закладів загальної середньої освіти та мистецьких шкіл, творчої молоді, дорослих шанувальників, творчих колективів Ізяславщини. Учасників було поділено на 2 вікові категорії — перша віковакатегорія від 10 – 14 років включно тадруга вікова категорія 15 років і більше, які були представлені у номінаціях: поезія, гумор та пісня.

Якість виконання, творчі засоби і майстерність оцінювало журі на чолі із директором Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтв та сектору культури Андрієм Клименком та заступником голови Ізяславської районної державної адміністрації Володимиром Левченком.

За результатом конкурсного виступу рішенням журі переможцями Регіонального фестивалю-конкурсу поезії, гумору і пісні імені Василя Кравчука «Стежками діда Василя» стали:

номінація «Пісня»

1 вікова категорія

1 місце – фольклорний ансамбль Ріпківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»;

2 місце – Вероніка Конончук;

3 місце – вокальна група Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст..

2 вікова категорія

1 місце – народний аматорський хор імені Георгія Кірпи Клубівського сільського будинку культури;

2 місце – Юрій Хеленюк;

3 місце – народний аматорський фольклорний колектив села Ріпки.

номінація «ГУМОР.ПОЕЗІЯ»

1 вікова категорія

1 місце – Артем Модуляк;

2 місце – Андрій Поварчук;

3 місце – Василь Сокол.

2 вікова категорія

1 місце – Вадим Довгалюк;

2 місце – Валерія Бондар;

3 місце — Юрій Самчук.

Переможці та учасники фестивалю-конкурсу отримали звання відповідно лауреат та дипломант і пам'ятні подарунки від організаторів мистецького заходу.

Учасників мистецького заходу привітала член журі, сестра Василя Івановича Кравчука Надія Іванівна Ковальчук.

У вестибюлі 2 поверху Будинку культури колективом Ізяславської центральної районної бібліотеки було оформлено тематичну виставку, на якій було представлено книги, фотодокументи, листи, рукописи, особисті речі Василя Івановича Кравчука, які зберігаються у фондах літературної світлиці районної книгозбірні.

ФОТОЗВІТ


За матеріалами Ізяславського районного будинку культури

103
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.