Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся діалог із територіальною громадою Мислятинської сільської ради

Відбувся діалог із територіальною громадою Мислятинської сільської ради

Відбувся діалог із територіальною громадою Мислятинської сільської ради

Виїзні прийоми громадян є одним із найефективніших засобів вивчити та окреслити шляхи вирішення проблеми громади безпосередньо на місці.Адже некожна людина маєзмогу дістатися до Ізяслава, щоб поспілкуватисяіз керівництвом під час особистого прийому громадян, які проводяться в районній державній адміністрації чи то через географічну віддаленість, чи то за іншими обставинами.

Так, перебуваючи на території певної територіальної громади, керівництво району, окрім безпосередньогоприйому громадян, має змогу ознайомитись із роботою закладів соціальної сфери та поспілкуватися із працівниками сільської ради. Представники громади ж мають можливість розповісти про свої проблеми та турботи безпосередньо керівництву району.

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної держаної адміністрації сьогодні, 07 лютого, перший заступник голови адміністрації Павло Ковальчук провів виїзний прийом громадян в Мислятинській сільській раді.

Зі своїми проблемами до П.Ковальчука звернулося чимало громадян, які були ним прийняті та вислухані.У ході зустрічі з мешканцями територіальної громади було порушено різноманітні питання життя, що стосуються громади. Зокрема, під час прийому були підняті питання щодо надання матеріальної допомоги на лікування онкохворої людини, призначення субсидії, раціонального використання приміщень сільського будинку культури та закладів торговельної мережі на території села Мислятин, розчищення доріг від снігу, забезпечення вуличного водопостачання, електропостачання та освітлення вулиць, санітарної обрізки дерев, тощо. Проте найболючіше питання, яке порушували відвідувачі, стосувалось стану лісового фонду, а саме його збереження та раціонального використання, оскільки на території Мислятинської сільської ради відсутня комунальне підприємство, яке опікувалось би лісовими насадженнями.

Частина питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а решта — взято під особистий контроль посадовцем та буде надано ним відповідні доручення щодо їх вирішення. Павло Ковальчук запевнив, що жодне з питань не залишиться без уваги і по кожному буде прийняте відповідне рішення.

Практика проведення виїзних прийомів громадян, саме з виїздом по селах, дозволяє впізнати проблеми громадян на місцях, зазначив Павло Павлович, – також сприяє зміцненню довірливих стосунків з громадянами і, звичайно, сприяє вирішенню проблемних ситуацій та попередженню їх виникнення в майбутньому.

По завершенню прийому громадян першого заступника голови райдержадміністрації було ознайомлено із роботою сільської ради та цьогорічними планами.

З метою вивчення та вирішення проблем соціально-економічного розвитку територіальної громади посадовець оглянув об'єкти соціальної сфери Мислятина, поспілкувався із керівництвом вищезазначених закладів, обговорили проблемні питання галузі та шляхи їх вирішення. Значну увагу Павло Павловичзвернув на систему опалення із використанням теплового насосу у Мислятинському дитячому садку «Калинка». Даний проект було реалізовано декілька років тому за кошти Європейського Союзу, Програми розвитку ООН в Україні, бюджету Ізяславського району, Мислятинської сільської ради та Мислятинської сільської громадської організації «Мислятин-Євродім». Павло Ковальчуквисоко оцінив результати його енергоефективності. Також перший заступник голови районної державної адміністрації звернув увагу керівництва Мислятинської сільської ради та дошкільного закладу на необхідність вжиття вичерпних заходів щодо збільшення кількості дітей, охоплених дошкільною освітою на території сільської ради.

За матеріалами загального відділу апарату райдержадміністрації

78
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.