Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся День відкритих дверей для дітей в районній державній адміністрації

Відбувся День відкритих дверей для дітей в районній державній адміністрації

Відбувся День відкритих дверей для дітей в районній державній адміністрації

Триває третя відпочинкова зміна в дитячому оздоровчому таборі «Світанок» села Білогородка. Крім організації та проведення різноманітних заходів в самому таборі адміністрацією закладу забезпечено змістовне наповнення відпочинку, для дітей проводиться нетрадиційні форми роботи.

Так, 14 серпня в приміщенні районної державної адміністраціївідбувся День відкритих дверей для групи дітей, які перебувають на даний час у «Світанку». Під час візиту до органу влади району із дітьми зустрівся перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук. Павло Павлович розповів про структуру органів влади в районі, про її основні завдання та напрямки роботи. Далі завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Віктор Кучерук провів екскурсію приміщенням закладу, під час якої розповів дітям про повсякденну роботу районної державної адміністрації. Зокрема діти побували на розширеному засіданні оргкомітету з підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці проголошення Незалежності нашої держави. Також під час Дня відкритих дверей діти та їх наставники побували в робочих приміщеннях ряду структурних підрозділів апарату та райдержадміністрації. У ході екскурсії відбувся діалог між дітьми та працівниками органу влади.

Також діти оглянули робоче місце голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова та «змогли відчути» себе керівником, посидівши в кріслі очільника району.

Завершилася екскурсія пам'ятним фотографуванням на вході у приміщення із першим заступником голови райдержадміністрації Павлом Ковальчуком.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

63
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.