Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся день пам'яті спаленого нацистами села Сошне

Відбувся день пам'яті спаленого нацистами села Сошне

Відбувся день пам'яті спаленого нацистами села Сошне

03 лютого 1944 року нацистськими загарбниками було повністю спалено село Сошне Сошненської сільської радиІзяславського району, в результаті чого карателями було знищено 222 оселі та 4 мирних жителів.Така трагедія відбулась ще у 12 селах Ізяславщини, знищених нацистськими окупантами.
Щороку, в центрі села, біля пам'ятного обеліску, у священному для мешканців села Сошне місці збираються жителі села, представники громадськості, щоб вшанувати світлу пам'ять закатованих людей. І ця традиція, як і сама пам'ять, житиме у всіх поколіннях.
03 лютого поточного року, не дивлячись на складні погодні умови, вшанувати пам'ять загиблих земляків зібрались люди.

Звертаючись до присутніх, Сошненський сільський голова Микола Якобчукзазначив, що будь-які сторінки історії не повинні піти у забуття, а тим більше – така трагедія, що завжди болітиме у душах людей незаживаючою раною. Пам'ять про трагедію села Сошне, страшну долю інших українських сіл згуртовує нас як єдиний український народ.

До присутніх зі словами свідчень очевидців лихоліть війни звернулись: вчитель Сошненського НВК «ЗОШ І ст., дитячий садок» Наталія Строюк, практикант Катерина Вичерова, сільський бібліотекар Валентина Нижник. Підготовку та проведення заходу забезпечив завідувач сільського будинку культури Олександр Нижник.

Учасники мітингу вшанували загиблих земляків хвилиною мовчання. Відбулося покладання вінків та квітів до пам'ятника жертвам трагічних подій Другої світової війни.

05 лютого в місцевому храмі була відслужена панахида за загиблими в роки Другої світової війни земляками.

За матеріалами Сошненської сільської ради

138
RSS
Гость
16:58
Нагадати б про це Меркель із посіпаками.
Німці довго стояли на колінах перед Європою.
А перед Україною так і не стали. Вони й зараз вважають нас «нідер-меньш».
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.