Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбувся черговий виїзний прийом громадян

Відбувся черговий виїзний прийом громадян

Розгляд звернень громадян є одним із важливих напрямків діяльності райдержадміністрації. Регулярною в роботі райдержадміністрації є практика проведення виїзних прийомів громадян, про що мешканців відповідних населених пунктів інформують заздалегідь. Цьому напрямку діяльності керівництвом району приділяється особлива увага, оскільки така форма роботи корисна і для сільських мешканців Ізяславщини, і для керівництва райдержадміністрації, оскільки дає можливість оперативно отримувати інформацію про нагальні проблеми людей, оперативно надати заявникам необхідної допомоги та консультації.

Так, 20 вересня головою райдержадміністрації Борисом Яцковим проведено черговий виїзний прийом громадян, який відбувся в Білівській сільській раді. Усі бажаючі мали нагоду поспілкуватись із посадовцем, порушити перед ним свої наболілі питання.

Перебуваючи у вищезазначеній сільській раді, Борис Яцков провів робочу зустріч із сільським головою Миколою Чорним, у ході якої обговорено важливі питання життєдіяльності села. Зокрема, мова йшла про шляхи наповнення сільського бюджету, функціонування освітніх, медичних та культурних закладів.

Керівник району звернув увагу питанню перекриття окремої частини даху місцевого навчального закладу, який був пошкоджений під час буревію, що відбувся з 17 на 18 вересня поточного року. Також обговорювались процес завершальних робіт із реконструкції місцевого водогону, проведення ремонту сільських доріг тощо.

На завершення сільський голова Микола Миколайович поділився із Борисом Яцковим станом справ в населених пунктах сільської ради та планами на майбутнє.


За матеріалами загального відділу апарату райдержадміністрації

69
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.