Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Відбулися Йорданські купання на Ізяславщині

​Відбулися Йорданські купання на Ізяславщині

За традицією, аби скупатися в ополонці, 19 січня у свято Богоявлення (ВОДОХРЕЩА) на території Ізяславського міського пляжу зібралися кількасот жителів міста Ізяслав. Люди вірять, що вода на Водохреще є цілющою та дарує духовне очищення.

З року в рік, згадуючи купель хрещення — омивання від гріхів, ми маємо робити переоцінку життя, ставати кращими, чистішими, відновлятися не лише через пірнання, а і усвідомлення своїх вчинків як християнина та людини.

Священик Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної церкви Православної Церкви України митрофорний протоієрей о.Миколай Назарчук просто неба, на березі річки Горинь, здійснив чин великого освячення води. Вітаючи людей зі святом, отець Миколай виголосив проповідь, у якій розкрив зміст та значення події Хрещення Господнього і Богоявлення для кожного християнина. Він також відзначив важливість такого дійства, адже в цей день ми всі являємося сопричасниками Йорданських подій та очевидцями духовного переродження в Таїнстві Хрещення. «Свяченою водою обновляється наша земля, зцілюються душа і тіло кожного християнина» – наголосив, звертаючись до присутніх священик.

Громада міста та його гості зібралася на березі Горині, адже після освячення води було чимало бажаючих скупатися в водах річки. Холодна погода на заваді не стала для бажаючих чоловіків та жінок, молодих та старших за віком людей, хлопців та дівчат. За Йорданським купанням спостерігало чимало людей. Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг. Жорстких правил, як треба купатися на Водохреща, немає. Проте, як правило, купанням є триразове занурення у воду з головою.

Разом з тим і ті, хто скупався, і ті, хто були присутні, змогли скуштувати смачних наїдків та напоїв які пропонували представники ряду громадських організацій Ізяславщини та організацій міста.

За безпекою під час купання слідкували у повній бойовій готовності працівники Ізяславського районного відділу Славутського відділення Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області, Ізяславські рятувальники, а також чергувала машина невідкладної медичної допомоги.

Також відбулися купанні у відкритих водоймах у ряді сіл Ізяславського району.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

101
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.