Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулись урочисті богослужіння

Відбулись урочисті богослужіння

Представники влади району та міста у свято Покрови піднесли свої молитви за мир в Україні

14 жовтня 2017 року, в день свята Покрови Божої Матері, в православних храмах Ізяславського району відбулись урочисті богослужіння

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Манзюк, заступник Ізяславського міського голови Любов Калитюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентина Пилипчук, головний спеціаліст сектору культури районної державної адміністрації Інна Прокопивнюк на запрошення отця настоятеля Свято-Миколаївського храму міста Ізяслав Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорного протоієрея Володимира Ковальчука були присутні на святковій службі Божій.

Отець Володимир під час Літургії виголосив Молитву, що читаєтьсяв дні неспокою та нашестя ворогів на Державу і Вітчизну нашу, у якій благав Господа захистити Україну від ворожого нападу та примирити людей.

По закінченню Божественної Літургіїпредставники влади спільно з прихожанами та священиком піднесли свої молитви під час Молебню до Цариці Небесної Богородиці Діви Марії за весь український народ та за припинення ворожнечі, за єдність та Боже благословення для нашої держави.

Також було відслужено літію за всіма загиблими захисниками України в усі періоди її історичного розвитку.

До присутніх на богослужінні із вітальним словом звернувся заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко.

Опісля виголошення молитов парафіяльний хор виголосив многоліття та заспівав церковний гімн України – «Боже Великий, Єдиний».

Усі присутні в храмі, помолившись до Господа Бога за мир і процвітання України, поставили свічки під іконами іконостасу храму.

Після богослужіння представники влади поклали квіти до пам'ятної дошки загиблим учасникам антитерористичної операції на місці спорудження пам'ятника ГЕРОЯМ ВІЙНИ по вулиці Шевченка в місті Ізяслав.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

66
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.