Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Відбулись тематичні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні на Ізяславщині

​Відбулись тематичні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні на Ізяславщині

Історія України мала багато трагічних періодів — коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

І у 2013-2014 роках знову прийшов цей час — час вибору між свободою та рабством, світлим майбутнім та темним минулим, справедливістю та тиранією. На Майдані пліч-о-пліч стали українці і євреї, росіяни та вірмени, грузини і білоруси. Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку.

Тепер щороку 20 лютого ми із болем та відчаєм згадуємо ті страшні сторінки історії, коли сотня українцівстала жертвами протистояння під час подій на Євромайдані. Події лютого 2014 року навічно закарбуються в пам'яті українського народу та нагадуватимуть нашим нащадкам про відвагу та силу духу самовідданих патріотів, душі яких навіки лишили слід на нині відбудованому Майдані, патріотів, які ціною свого життя, захищали ідеали демократії та відстоювали права і свободи людини.

У рамках тематичних районних заходів у ці дні кожна сільська громада Ізяславщини приєдналася до вшанування світлої пам'яті героїв, які озброївшись вірою в світле майбутнє, вибороли для нас можливість змінити долю народу на краще, провівши поминальні, культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі заходи.

Традиційно у цей пам´ятний день у храмах різних конфесій району було проведено поминальні богослужіння.

А кожна територіальна громада Ізяславського району в знак скорботи хвилиною мовчання вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні, а також тих, хто поліг у запеклій боротьбі за незалежність України.

У рамках вшанування вічної світлої пам'яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії у закладах культури району організовувались вечори-реквієми, тощо для молодого покоління. Здійснити мандрівку «чорними» сторінками минулого нашої країни допомогли також оформлені тематичні книжкові виставки. Ці проведені заходи дали змогу кожному підлітку усвідомити на скільки страшними були події того часу, скільки лиха приніс українцям.

Україна не раз піднімалася з колін, доводила ворогам свою нездоланність, йшла під кулі, щоб захистити свою державність, своїх дітей. Ми сьогодні знову долаємо ворога, захищаючи свою незалежність на сході України. І віримо, що перемога буде за нами, бо ми боронимо свою землю, захищаємо майбутнє своїх дітей.

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.