Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулись практичні навчання спеціалізованих служб цивільного захисту району

Відбулись практичні навчання спеціалізованих служб цивільного захисту району

У рамках контрольної перевірки Ізяславського району Головного управління ДСНС України в Хмельницькій області 23 жовтня відбулося практичне відпрацювання злагодженості управління системою цивільного захисту населення Ізяславської районної державної адміністрації спеціалізованими службами району.

За сценарієм перевірки було дано ввідну – у п'ятиповерховому житловому будинку на вул.Незалежності, 21, що у м.Ізяслав, стався вибух газу із руйнуванням несучих конструкцій будівлі. Як наслідок — 10 «загиблих» та 40 «травмованих».

За планом реагування на надзвичайну ситуацію на місце події прибула мобільна оперативна група Ізяславської райдерадміністрації на чолі із першим заступником голови райдержадміністрації Павла Ковальчука та відповідні спеціалізовані служби цивільного захисту Ізяславського району. У ході відпрацювання ввідної було вжито першочергових заходів реагування та захисту населення.

Після ліквідації умовної надзвичайної ситуації в райдержадміністрації відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому були розглянуті питання, що виникли під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

.

За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного

захисту населення Ізяславської райдержадміністрації

48
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.