Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

23 травня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників закладів загальної середньої освіти 2019 року та випускників минулих років з української мови і літератури.

Цьогоріч на Ізяславщині було організовано роботу двох пунктів тестування – на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука та на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія». У зазначених пунктах проходили тестування випускники Ізяславського та Білогірського районів.

В якості громадських спостерігачів у процедурі зовнішнього незалежного оцінювання у пунктах тестування району взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Віктор Кучерук, спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Крюкова та Лариса Сологуб. Також на пунктах тестування були присутні представники районних засобів масової інформації.

Посадовці поспілкувались із відповідальними за пункти тестування, із уповноваженими особами Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, із персоналом пункту тестування та особами, які виявили бажання задавати ЗНО.

У тестуванні взяли участь як випускники 2019 року, яким результат зараховуватиметься як державна підсумкова атестація, так і випускники закладів середньої освіти минулих років.

Сертифікаційна робота складається з трьох частин:

Частина 1 «Українська мова» містить 33 завдання різних форм; відповіді на них потрібно позначити у бланку А.

Частина 2 «Українська література» містить 24 завдання різних форм; Відповіді на ці завдання позначаються в бланку відповідей А.

Частина 3 «Власне висловлення» містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на це завдання записується в бланку відповідей Б.

Для проходження ЗНОв пунктах тестування було облаштовано 30 аудиторій.

У 2019 році в Ізяславі проходитиме ще ЗНО історії України для жителів Ізяславського та Білогірського районів. Інші предмети учасники складатимуть у пунктах тестування міста Шепетівка.

Ті учасники ЗНО, які з об'єктивних причин не змогли взяти участь в основній сесії тестування, зможуть скласти тести під час додаткової сесії.

Результати зовнішнього оцінювання будуть визначені у двох шкалах: критеріальною шкалою від 1 до 12 балів, що застосовуватимуться для визначення бала державної підсумкової атестації з предмета, та рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів, що буде застосовуватись абітурієнтами при вступі до вищих навчальних закладів.

Дати оприлюднення результатів залежать від складності перевірки і кількості учасників ЗНО з певного предмета, і коливатимуться від 12 до 25 календарних днів.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату тестування з певного навчального предмета, учасник ЗНО матиме право подати відповідну апеляційну заяву, розгляд якої здійснюватиметься протягом п'ятнадцяти календарних днів з дня її надходження.

Під час проходження тесту абітурієнтам не можна мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

165
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.