Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

Відбулося  зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури

5 травня на базіІзяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука та Ізяславського НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. ім. О.Онищука №5, гімназія»діяли пункти зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Тестування в них проходили випускники 2016 року та випускники минулих років з Ізяславського та Білогірського районів. Всього мало пройти тестування з української мови та літературиблизько 500 осіб.

На правах громадських спостерігачів в пункті тестування на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука за процедурою проведення ЗНО-2016 завітали поспостерігати заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Кирилюк. Вони зустрілися із завідувачем пункту тестування, директором закладу Романом Демчуком та уповноваженою особою Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Нелею Бунечко.

Володимир Левченко та Наталія Кирилюк оглянулиаудиторії, де проводитиметься тестування, поспостерігали за процедуроювідкриття контейнеру із аудиторними пакетами та їх передачею старшим інструкторам.

Спільно із відповідальними особами пункту тестування, уповноваженою особою, Володимир Левченко та Наталія Кирилюк привітали учасників тестування із початком проходження зовнішнього незалежного оцінювання та побажали усіх найкращих результатів. Завідувач пункту тестування Роман Демчук запросив учасників пройти до пункту тестування та зайняти місця у відповідних аудиторіях.

Допуск учасників до пунктів тестування відбувався за наявності таких документів: сертифікатазовнішнього незалежного оцінювання; паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнтам заборонено мати при собі будь-які засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друковані і рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту

районної державної адміністрації

109
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.