Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося засідання з питань відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

Відбулося засідання з питань відзначення Дня Державного Прапора та  Дня Незалежності України

Днями під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченкавідбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення в Ізяславському районі Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України.

У ході засідання було обговорено основні важливі питання щодо відзначення одного із найголовнішого із державних свят. Зокрема, було вирішено, що святкові заходи, приурочені до Дня Державного Прапора України та 27-ої річниці незалежності України, будуть проходити у місті Ізяслав 23 та 24 серпня в селах району.

23 серпня заходи розпочнуться міжконфесійною молитвою за Україну та Український народ, далі відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України. Також буде організовано святкову концертну програму та спортивні змагання. Цього ж дня відбудеться урочисте покладання квітів до пам'ятного знаку Тарасу Шевченку, до меморіалу пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій, до меморіалу воїнам-визволителям, до могил загиблих/померлих учасників АТО та Революції гідності. Програма заходів ще уточнюється.

24 серпня делегація району візьме участь у святкових заходах до Дня незалежності в місті Хмельницький.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

62
RSS
Гость
16:05
Дійсно, яка кропітка робота зроблена!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.