Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося засідання районної психолого-медико-педагогічної комісії

Відбулося засідання районної психолого-медико-педагогічної комісії

Відбулося засідання районної психолого-медико-педагогічної комісії

18 квітня на базі Ізяславської районної психолого-медико-педагогічної комісії відбулося психолого-медико-педагогічне обстеження та супровід дітей дошкільного та шкільного віку із порушеннями психофізичного розвитку.

У роботі засідання комісії взяли участьзавідувач районної ПМПК, консультанти та районний педіатр.

Метою діагностичного засідання було здійснення психолого-медико-педагогічного супроводу дітей, визначення програм навчання, видів корекційних занять. За підсумками роботи фахівцями комісії було надано консультативну допомогу батькам дітей з порушеннями психофізичного розвитку.

Сьогодні районна ПМПК — це широка консульта­тивна робота з різними групами населення: батьками, дільничними лікарями, вчителями, практичними психологами. Двері консуль­тації відкриті впродовж восьмигодинного робочого дня, куди може зайти кожний, хто потребує інформації про особливості розвитку дитини з різноманітними видами порушень, про визначальне значення адекватної й систематичної корекційної роботи, навчальні заклади та їх наявність у регіоні тощо. Особливо бажаними в консультації є пред­ставники сімей, які виховують дітей із важкою патологією. Тут вони можуть отримати про­фесійні поради, як у родинному колі розвивати й виховувати дитину, періодично можуть здійснювати контроль цього процесу, дізнатися про перспективи суспільно-трудової реалізації і т.ін.

Як нещодавно наголосила дружина Президента України Марина Порошенко під час її участіу роботі триденного тренінгу для близько 120 фахівців психолого-медико-педагогічних консультацій (ПМПК) Хмельницької області, — «На сьогодні інклюзивна освіта – це складова загальної освітньої реформи в Україні, яка надасть можливість всім дітям без винятку отримати якісну і доступну освіту у звичайних школах».

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

103
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.