Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося засідання районної призовної комісії

Відбулося засідання районної призовної комісії

1 жовтня в Україні розпочався осінній призов громадян до лав Збройних Сил України. З метою якісного та організованого проведення осіннього призову громадян Ізяславщини на строкову військову службу, в приміщенні Ізяславського районного військового комісаріату розпочала роботу призовна комісія, засідання котрої провів очільник районної призовної комісії та перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

Під час засідання присутні обговорили хід проведення заходів щодо призовної кампанії, яка триватиме цьогоріч згідно Указу Президента України Петра Порошенка з 01 жовтня до 30 грудня поточного року, зокрема про роботу медичної комісії, покращення організації оповіщення та забезпечення явки призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу у Збройні Сили України, забезпечення автотранспорту для довезення призовників до обласного збірного пункту та інше.

За підсумками медичного огляду понад 20 юнаків Ізяславщини визнані придатними до проходження військової служби. Усі військовозобов'язані, призвані на строкову військову службу, проходитимуть службу в пунктах постійної дислокації військових частин Збройних Сил України, прикордонних військах та у військах Національної гвардії України.

Члени комісії ознайомились з результатами медичного обстеження призовників та у спілкуванні з ними визначили побажання останніх щодо майбутнього проходження служби в Збройних Силах або Національній Гвардії України.

Підсумовуючи зібрання, Павло Павлович наголосив на важливості виконання заходів із призову, акцентував увагу на проведенні активної інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо умов проходження строкової служби та заходів з військово-патріотичного виховання молоді.

За підсумками наради дано відповідні доручення, зокрема, активізувати інформаційно–роз'яснювальну роботу серед населення щодо строкової служби.

Крім того очільник призовної комісії закликав із відповідальністю поставитись до організації проведення призову громадян України на строкову військову службу.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

123
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.