Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

Відбулося засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення

У приміщенні Ізяславської районної державної адміністрації 05 жовтня відбулося засідання районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

У ході зібрання члени координаційно-методичної ради розглянули ряд питань.

Про стан правоосвітньої діяльності в загальноосвітніх навчальних закладах Ізяславського району доповіла методист Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», координатор виховної роботи району Лариса Хмиз.

Про роботу Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з питань правоосвітньої діяльності доповіла директор Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Косовська.

Спеціаліст сектору культури райдержадміністрації Інна Прокопивнюк поінформувала присутніх про роль бібліотечних закладів району у формуванні правової культури населення.

Про взаємодію органів виконавчої влади та засобів масової інформації у правоосвітній діяльності з питань правової освіти населення доповіли завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Віктор Кучерук та редактор районної громадсько-політичної газети «Зоря Надгориння» Сергій Охремчук.

Також учасники засідання заслухали інформацію управління соціального захисту населення райдержадміністрації про організацію інформування населення району щодо змін у чинному законодавстві з питань отримання субсидій на житлово-комунальні послуги у 2018 році.


За матеріалами юридичного сектору апарату райдержадміністрації
107
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.