Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося засідання оргкомітету з відзначення Дня пам’яті та примирення, а також Дня Перемоги

Відбулося засідання оргкомітету з відзначення Дня пам’яті та примирення, а також Дня Перемоги

Відбулося засідання оргкомітету з відзначення Дня пам'яті та примирення, а також Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

04 травня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Володимира Левченка відбулося засідання оргкомітету з відзначення Дня пам'яті та примирення, а також 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У засіданні взяли участь члени оргкомітету, громадські активісти району.

Присутніми учасниками було ознайомлено із планом проведення на Ізяславщині заходів з нагоди відзначення цих визначних подій, а також обговорено поетапні організаційні моменти.

Також, під час засідання було детально обговорено проведення заходів інформаційно-просвітницького, суспільно-політичного, патріотичного та виховного характеру, заходів, спрямованих на поліпшення стану соціального захисту та медичного обслуговування ветеранів та інвалідів війни, дітей війни, членів сімей військовослужбовців, співробітників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків у зоні проведення антитерористичної операції.

Основні урочисті заходи відбудуться в місті Ізяслав 6 та 9 травня. Учасники оргкомітету активно висловлювали свої пропозиції та бачення святкування 71-ої річниці Перемоги. Зокрема, були детально розглянуті питання щодо проведення у храмах поминальних молебнів за загиблими у Другій світовій війні та під час антитерористичної операції на Сході України, організації святкової ходи, проведення мітингу, святкового концерту, «польової кухні» для ветеранів, участі учнівської молоді у заході.

Крім того наголошувалось на використання державної символіки та пам'ятного знаку «Мак пам'яті».

Підсумовуючи засідання оргкомітету, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко акцентував увагу присутніх на тому, що хоч відзначатимуться День пам'яті та примирення і річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в європейському дусі, проте зазначені заходи не являються політичною акцією, а є яскравим показником нашого ставлення до пам'яті про героїчне історичне минуле України, про доблесну перемогу над нацизмом спільно з усіма європейськими народами. Крім того посадовець звернувся до членів організаційного комітету із проханням належним чином і на високому рівні провести ці визначні події в місті та районі.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.