Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Ізяславської міської ради

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Ізяславської міської ради

16 березня відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Ізяславської міської ради яке провів її очільник Ізяславський міський голова Сергій Шлегель.

В ході засідання було розглянуто питання визначення способів участі у вихованні дитини.

Комісією також було розглянуто питання надання згоди щодо надання згоди на вчинення правочинів від імені неповнолітніх: укладення договору–дарування квартири, договору – дарування частини квартири, укладення договорів оренди земельних ділянок, оформлення автомобіля відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом.

За поданням відділу «Служба у справах дітей» міської ради були розглянуті питання щодо встановлення соціального супроводу сім’ї дитина в якій опинилася у складних життєвих обставинах та про доцільність продовження соціального супроводу сімей, діти яких перебувають на обліку відділу «Служба у справах дітей», як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Окрім цього було прийнято рішення про затвердження та перегляд індивідуальних планів дітей, які перебувають на обліку відділу «Служба у справах дітей» Ізяславської міської ради.

Окремим рішенням комісії з питань захисту прав дитини затверджено персонального складу міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

За матеріалами відділу «Служба у справах дітей» міської ради

100
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.