Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

при районній державній адміністрації

Заступник головирайонної державної адміністрації Володимир Левченко 13 лютого провів засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У ході засідання було розглянуто наступні питання: Про визначення способів участі громадянина К.у вихованні дитини О.; Про визначення способів участі громадянина К. у вихованні дітей А.та А.; Про доцільність позбавлення батьківських прав громадянина Р. відносно дитини Є.; Про виконання батьківських обов'язків громадянкою С. відносно дітей А., М., та М.; Про виконання батьківських обов'язків громадянкою Н. відносно дитини А.; Про завершення соціального супроводу зі сторони Ізяславського районного центру соціальних служб сім'ї, дітей та молоді окремих сімей; Про доцільність продовження соціального супроводу сім'ї П.; Про надання дозволу громадянам на оформлення земельної ділянки, яка знаходиться за межами населених пунктів на користь дитини; Про надання дозволу на укладення договору оренди земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва від імені малолітньої дитини; Про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей.

У ході детального обговорення кожного питання з метою захисту прав і законних інтересів дітей комісією прийняті відповідні рішення.

За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

54
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.