Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

23 жовтня відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів перший заступник голови адміністрації Павло Ковальчук. У порядку денному розглянуто низку питань безпеки життєдіяльності територій та людей, а також вирішення поточних питань.

У ході розгляду першого питання присутні члени комісії жваво обговорювали необхідність вжиття запобіжних заходів з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій на території ДП «Ізяславське лісове господарство» щодо знищення лісових насаджень комахами-шкідниками.

Значну увагу приділено питанню підготовки об´єктів дорожнього, житлово-комунального господарства до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років, а також необхідність проведення навчання щодо порядку дій відповідних служб в умовах погіршення погодних умов та різких похолодань.

По завершенню засідання присутні опрацьовували плани, порядки та інструкції взаємодій спеціалізованих служб Ізяславщини.

Підсумовуючи засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, Павло Павлович наголосив, що лише спільними зусиллями та злагодженими діями усіх спеціалізованих служб можливо протистояти надзвичайним ситуаціям техногенного та природного характеру.

За результатами розгляду членами комісії було прийнято ряд рішень щодо вирішення проблемних питань та шляхів реалізації запланованих заходів.

За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

100
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.