Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

30 березня перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук провів засідання чергової колегії районної державної адміністрації.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентина Пилипчук доповіла про організацію харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району. Зокрема, було зазначено, що у І семестрі 2016/2017 навчального року було охоплено гарячим харчуванням 3200 (81% від загальної кількості) школярів. Безкоштовно харчувалося 168 учнів пільгових категорій. Завдяки фінансової допомоги, яку надавали спонсори та сільські ради, мали можливість харчуватися безкоштовно ще 604 школярі.

Відповідно до програми «Освіта Ізяславщини» з 01 березня 2017 року в загальноосвітніх навчальних закладах району всі учні 1-4 класів (100%) харчуються безкоштовно, а саме: 340 учнів – за кошти бюджету сільських рад; 1192 дитини – за рахунок коштів районного бюджету, з них за програмою «Освіта Ізяславщини» — 892 учні, в тому числі 333 учні міських шкіл. Крім того, в навчальних закладах району харчуються безкоштовно 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; 133 учні 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну допомогу малозабезпеченим сім'ям»; 8 дітей-інвалідів та 60 учнів, батьки яких – учасники АТО – за рахунок коштів районного бюджету. Організовано харчування для учнів 5-11 класів за рахунок батьківської плати в кількості 1633 учні.

Середня вартість одноразового харчування у загальноосвітніх навчальних закладах району становить 6 грн. За рахунок овочів, вирощених на пришкільних ділянках, відбувається здешевлення харчування. Норми харчування виконуються в середньому на 78,5 %.

Відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації забезпечено централізоване постачання продуктів харчування з продовольчого складу відділу.

У виступі завідувача сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталія Ткачука «Про підготовку до оздоровчої кампанії «Літо-2017» було зазначено, що протягом оздоровчої кампанії 2017 року планується робота дитячого оздоровчого табору «Світанок» в с.Білогородка, наметового табору «Січ» в с.Велика Радогощ, чотирьох пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням на базі таких навчальних закладів: Ізяславського НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів № 2, ліцей» ім. О.Кушнірука,Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О. Онищука, гімназія», Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. №4 ім. В.Кобернюка, Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Про роботу Ізяславського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді членам колегії доповідала директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Косовська. Вона розповіла, що упродовж 2016 року до вищезазначеного центру надійшло 147 повідомлень від суб'єктів соціальної роботи — центральної районної лікарні, управління соціального захисту населення Ізяславської райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, кримінально-виконавчої інспекції, на підставі яких проведено 147 оцінок потреб дитини та її сім'ї.З цією метою та для проведення безпосередньої соціальної роботи за місцем проживання таких сімей упродовж 2016 року здійснено 149 виїздів у сільську місцевість, охоплено виїздами 41 населений пункт.

З метою профілактики раннього соціального сирітства центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводилась систематична робота шляхом негайного реагування на повідомлення жіночої консультації та пологового відділення Ізяславської центральної районної лікарні щодо вагітних, які систематично не відвідують лікаря жіночої консультації, категорично відмовляються від запропонованого обстеження та лікування, що загрожує здоров'ю вагітної та її ненародженої дитини. Зокрема, від закладів охорони здоров'я протягом 2016 року отримано інформацію про 16 сімей (вагітних жінок, породіль), з якими проводилася робота спеціалістами Ізяславського районного центру соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді. Протягом 2016 року здійснювався соціальний супровід14-ти сімей з дітьми до 1-го року, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення комплексу весняно-польових робіт доповідав начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимир Ткачук. Він зазначив, що відповідно до прогнозу у 2017 році по всіх категоріях господарств планується зайняти посівами сільськогосподарських культур 57,6 тис. га., в тому числі по сільськогосподарських підприємствах 45,9 тис.га.

У сільськогосподарських підприємствах району проведена робота по підготовці насіння ярих культур. Так, в господарствах основного кола звітності станом на 22.03.2017 року засипано 2065 тонн насіння ярих культур, що складає 122% від потреби.

Згідно робочого плану проведення комплексу весняно-польових робіт по сільськогосподарських підприємствах району прогнозується засіяти 36,3 тис.га ярих культур.Крім того, за попередніми даними, необхідно буде провести пересів озимого ріпаку на площі понад 500 га.

До роботи в полях господарствами району підготовлено 283 тракторів, 99 культиваторів, 38 дискових борін, 120 плугів та 124 сівалки, що становить 100% від наявних.

Також члени колегії затвердили план роботи районної державної адміністрації на ІІ квартал 2017 року.

За матеріалами загального відділу апарату райдержадміністрації

92
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.