Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков провів засідання чергової колегії районної державної адміністрації.

Про стан організації обслуговування та надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам, інвалідам та особам, які перебувають у складній життєвій ситуації, Ізяславським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) членів колегії проінформував директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир Сахнюк. Ним зокрема було зазначено, що для забезпечення діяльності територіального центру в 2016 році виділено кошти на загальну суму 2074200 грн. Профінансовано в повному обсязі.

Через свої структурні підрозділи територіальний центр проводить свою діяльність на принципах адресності, індивідуального підходу, законності, поваги до особистості, добровільного вибору отримання чи відмови від надання соціальних послуг.

Опікою соціальних робітників територіального центру охоплені соціально вразливі категорії громадян по 29 сільських радах та м.Ізяслав.

Чисельність виявлених осіб, які потребують надання соціальних послуг станом на 01 січня 2017 року становить 1109 чол., в м. Ізяслав 231 чол., в сільській місцевості 878 чол.

Загальна чисельність штатних посад працівників територіального центру складає 62.5 шт. од., згідно яких працює 66 чол., в т.ч. соціальних робітників — 55 осіб, в сільській місцевості — 45чол.

Щоденний контроль відпрацювання робочого часу соціальнимиробітниками в сільській місцевості здійснюють голови сільських рад, з якими укладені угоди. Що стосується перевірокз боку територіального центру, то в 2016 роціта січень 2017 року було здійснено 11 виїздів у сільську місцевість зі складанням актів перевірок повноти відпрацювання робочого часу та забезпечення якісного надання соціальних послуг.

Середнє навантаження на одного соціального робітника по м.Ізяслав становить 10 чол., в сільській місцевості — 10 чол., при нормі відповідно 10 і 6 осіб.

У зв'язку з виробничою необхідністю, пов'язаною з виконанням громадських робіт, керуючись пунктом 8 статті 31 Закону України «Про зайнятість населення» територіальним центром в 2016 році створено 32 тимчасових робочих місця за посадами: діловод та соціальний робітник.Протягом 2016 року було прийнято 31 працівника, з них 4 — на посаду соціального робітника.

Про раціональне використання лісових ресурсів на території району членам колегії доповів начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Володимир Ткачук.

У своєму виступі Володимир Васильович, зокрема, зазначив, що ліси Ізяславського району займають 23,9 тисяч гектарів або 10,4 відсотка від загальної площі по області, лісистість становить 23,4 %, що вище від середнього по області.

Лісогосподарською діяльністю в районі займається 21 підприємство. З них ДП «Ізяславський лісгосп» – 20,1 тисяч гектарів, Шепетівський військовий лісгосп – 1,5 тисяч гектарів, Замкова виправна колонія № 58 – 267 гектарів, Плужненський аграрний ліцей – 186 га., Ізяславська виправна колонія № 31 – 61 гектарів, 16 лісокомунальних підприємств – 5,3 тисяч гектарів.

За минулий рік всіма лісокористувачами району заготовлено від усіх видів рубок формування та оздоровлення лісів 109816 кубічних метрів деревини.

Ведення лісового господарства належним чином здійснюється в державному підприємстві «Ізяславський лісгосп», тоді як комунальні підприємства району здійснюють лісогосподарську діяльність на низькому рівні. Так, в минулому році площа зрубів у лісах комунальних підприємств становила 56,6 гектарів, а роботи по залісненню проведено на площі 46,4 гектари.

Державними підприємствамив минулому році проведено посадку лісу на загальній площі 272 гектари, при цьому площа зрубів становила 208,1 гектар.

За минулий рік підприємствами, що займаються лісогосподарською діяльністю, реалізовано біля 110 тисяч кубічних метрів деревини. Середня вартістьодного кубічного метра реалізованої ділової деревини на державних підприємствах становить 1021 гривень, що майже удвічі вища, ніж по окремих комунальних підприємствах, де реалізаційна ціна одного кубічного метра деревини складає 390-500 гривень.

У комунальних підприємствах району не запроваджено електронний облік деревини, що унеможливлює належний контроль за її реалізацією. Заготовлена продукція не виставляється на біржові торги, що може призвести до зниження ціни та зменшення прибутковості виробництва.

Завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталій Ткачук доповів членам колегії про стан розвитку фізичної культури і спорту в Ізяславському районі.

В галузі фізичної культури та спорту в районі працює 40 фахівців, з них 38 – штатні, 36 — зі спеціальною освітою. За спеціальностями: 32 – вчителі фізичної культури, 6 – тренерів (штатних), 2 – інструктори по спорту.

На території нашого району функціонують 36 загальноосвітні навчальні заклади, яківідіграють важливу роль в розвитку спорту на селі та в місті.

Стан спортивних споруд в навчальних закладах знаходиться на достатньомурівні і дозволяє в повному обсязі задовольнити потреби не тільки учнів, а й мешканців сіл.

В 22 школах є спортивні зали. У всіх школах є спортивні майданчики, які включають в себе міні-футбольне поле, баскетбольну й волейбольну площадки та гімнастичний майданчик. Дві школи мають стандартні футбольні поля і постійно підтримують їх робочий стан (Борисівський і Ріпківська НВК). Крім того, в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Онищука №5, гімназія» додатковофункціонує майданчик із штучним покриттям, який на даний час потребує заміни покриття.

У селах району, як М'якоти, Плужне, Михнів, Теліжинці, Ліщани, Кунів, Мислятин, Васьківці, Радошівка, відбувається активний розвиток спорту на селі. Слід відзначити, що в Плужному і Ліщанах сільські головизнайшли кошти на штатну одиницю спортивного інструктора, саме завдяки роботі спеціаліста діти, молодь і мешканці цих сіл активно займаються спортом. Варто відзначити роботу Кунівської сільської ради, де завдяки співпраці керівництва сільської ради з товариствами, які знаходяться на території громади, створені належні умови для залучення населення для занять з фізичної культури та спорту.

Також на засіданні колегії було розглянуто стан організації роботи зі зверненнями громадян в районній державній адміністрації у 2016 році.

За матеріалами сектору організаційно-кадрової

роботи апарату райдержадміністрації

109
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.