Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

28 січня, відбулося розширене засідання колегії районної державної адміністрації.

На колегії також були присутні керівники районної державної адміністрації та районної ради, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

По першому питанню доповів завідувач сектору містобудування, архітектури та будівництва районної державної адміністрації Сергій Франков. Зокрема він зазначив, що інструментом державного регулювання планування територій є містобудівна документація, яка поділяється на документацію державного, регіонального та місцевого рівнів. Далі проаналізував стан розроблення містобудівної документації в Ізяславському районі.

Наступне питання стосувалось стану організації обслуговування та надання соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам, інвалідам, а також особам, які перебувають у складній життєвій ситуації, Ізяславським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), із яким виступив директор районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимир Сахнюк.

Завідувач сектору молоді і спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталій Ткачук проаналізував стан розвитку фізичної культури і спорту в Ізяславському районі. У своїй доповіді озвучив про значні досягнення у спортивній сфері, а також окреслив першочергові завдання, над вирішенням яких потрібно працювати вже сьогодні – це оновлення спортивного інвентарю і обладнання, відкриття спортивних споруд та розвиток дитячо-юнацького спорту.

Завершиллось засідання колегії питанням про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07 листопада 2014 року № 432/2014-р «Про заходи з усунення наслідків планування тоталітарної ідеології колишнього СРСР на території області». Із цим питанням виступив завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Віктор Кучерук. У ході розгляду порушеного питання доповідач коротко проаналізував результати усунення наслідків планування тоталітарної ідеології колишнього СРСР на території Ізяславщини.

За підсумками колегії райдержадміністрації будуть прийняті відповідні рішення.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

271
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.