Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

28 липня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, та керівники ряду комунальних підприємств.

Під час засідання були обговорені питання, які на рівні району надзвичайно актуальні.

На колегії проаналізували виконання показників соціально-економічного розвитку району за перше півріччя 2016 року. Із доповіддю про показникиза звітний період виступив начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Віктор Клімчук.

Так, були представлені такі напрями розвитку району, як «Інвестиційна діяльність», «Житлово-комунальне господарство», «Транспортна сфера», «Соціальна сфера», «Фінанси» та галузі «Тваринництво та рослинництво», «Охорона здоров'я», «Освіта», «Культура». Виступаючий озвучив проблемні питання та своє бачення шляхів вирішення їх.

Значну увагу приділено питанню стану розвитку позашкільної освіти Ізяславського району. Прозвітувала порушене питання головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Людмила Крюкова. Особливу увагу присутніх у ході розгляду питання було звернуто на важливість зайнятості дітей шкільного віку в позаурочний час. Крім того зауважила, що метою діяльності позашкільних закладів Ізяславщини (Будинок творчості дітей та юнацтва, Дитячо-юнацька спортивна школа, Дитяча школа мистецтв, Дитяча музична школа с. Плужне) є проведення навчально-виховної, методичної, культурно-просвітницької роботи, пропагування української та світової мистецької культури, готують підґрунтя для занять художньою творчістю, а для найбільш обдарованих учнів -до вибору професії в галузі культурита мистецтва. Підсумовуючи виступ, доповідач поділилась наміченими завданнями, спрямованих на підвищення рівня навчально-виховної роботи позашкільних закладів.

Завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення районної державної адміністрації Анатолій Радкевич та начальник Ізяславського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Віктор Матвійчук поінформували присутніх на колегії про профілактику пожеж в природних екосистемах Ізяславського району. Згідно інформації виступаючих впроваджено в дію комплекс організаційно-практичних заходів в районі. Зокрема, влаштовано апаратуру системи оповіщення цивільного захисту, інформування керівного складу райдержадміністрації про загрозу виникнення НС різного характеру покладено на чергову зміну РВ Національної поліції в області з метою оперативного вирішення невідкладних заходів по ліквідації можливих надзвичайнихситуацій.

Питання стан організації роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації у першому півріччі 2016 року було розглянуто протокольно.

Підсумував засідання колегії перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук. По кожному озвученому питанню прийняті відповідні рішення колегії.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

104
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.