Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації

Відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації

Голова райдержадміністрації Борис Яцков провів розширене засідання колегії райдержадміністрації, під час якого розглянули низку важливих питань Ізяславщини.

На засідання колегії були запрошені голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, представники засобів масової інформації.

Перше питання порядку денного стосувалось стану реалізації в районі державної політики у сфері пенсійного страхування. Із цим питанням виступила в.о. начальника управління Пенсійного фонду України в Ізяславському районі Олена Петрікова.

Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Ізяславському районі поінформувала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Кирилюк. Вона наголосила на тому, що забезпечення високої якості освіти – один з пріоритетних напрямів роботи сучасної школи. Крім того зосередила увагу присутніх на проблемні питання даної сфери та запропонувала шляхи їх вирішення.

Із наступним питанням, а саме про стан виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України, виступив завідувач сектору організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації Вадим Губернатор. Також він поінформував учасників колегії про останнє питання порядку денного засідання, котре стосувалось плану роботи районної державної адміністрації на 2016 рік та І квартал 2016 року.

Під час розгляду питань порядку денного Борис Яцков підводив підсумки обговорення кожного порушеного питання.

У цілому, підсумовуючи роботу розширеного засідання колегії райдержадміністрації, було прийнято відповідні рішення із врахуванням пропозицій та зауважень, окремі питання доопрацьовуватимуться в робочому порядку.

По завершенню засідання колегії, очільник райдержадміністрації провів нараду із керівниками органів місцевого самоврядування, під час якої порушувались питання про особливості формування місцевих бюджетів на наступний рік та очікувані зміни до бюджетного законодавства. Також наголошувалося на необхідності затвердження всіх місцевих бюджетів району до 25 грудня поточного року, як того вимагає Бюджетний кодекс України.

Крім того під час наради обговорювалось питання щодо реорганізації навчальних закладів району та проведення ремонту доріг в сільській місцевості.


За матеріалами сектору організаційно-
кадрової роботи апарату райдержадміністрації

193
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.