Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулося пробне тестування з української мови та літератури за процедурою ЗНО-2018

Відбулося пробне тестування з української мови та літератури за процедурою ЗНО-2018

Відбулося пробне тестування з української мови та літератури за процедурою ЗНО-2018

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13 жовтня 2017 року № 150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році», з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО, в 2018 році пробне ЗНО проводиться
24 березня з української мови і літератури та 31 березня з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

В Ізяславському районі на тестування з української мови та літератури зареєструвався 171 учасник. 24 березня на пункт пробного тестування № 87, який розмістився на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука, відбулося тестування за процедурою ЗНО-2018 для тих, хто зареєструвався. Учасники тестування в реальних умовах, із дотриманнямусієї процедури зовнішнього незалежного оцінювання, в умовах відведеного часу (180 хвилин) виконували завдання з української мови та літератури.

Кожен учасник відчував хвилювання. Проте тренування в умовах реального часу дасть можливість його учасникам в умовах реального тестування відчувати себе більш комфортно.

Спеціальний онлай-новий сервіс, з допомогою якого кожен учасник пробного тестування зможе визначити результат тестування, буде доступний з 24 березня.

Для отримання результатів пробного ЗНО учаснику потрібно занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» сайту Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (посилання на сервіс розташоване на головній сторінці в «особистому кабінеті»).

Учасники пробного ЗНО зможуть вносити відповіді до сервісу впродовж трьох днів із дня проходження певного тестування:

— з української мови і літератури з 24 до 26 березня;

— з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

100
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.