Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Навчання осіб, відповідальних за роботу консультаційних пунктів з питань цивільного захисту

Навчання осіб, відповідальних за роботу консультаційних пунктів з питань цивільного захисту

Спеціалістами Нетішинського навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області у місті Ізяслав було проведено спеціальні заняття з посадовими особами та старостами Ізяславської міської ради, Сахновецької сільської ради та Плужненської сільської ради щодо організації діяльності консультаційних пунктів на території громад. Від Ізяславської міської ради окрім старост у начанні взяли участь — заступник міського голови Василь Сложинський та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Олександр Цись.

Актуальність занять полягає у необхідності підвищення рівня компетентності працівників органів місцевого самоврядування, необхідної для ефективного вирішення ними завдань цивільного захисту.

Учасників заходу поінформували про нормативно-правові акти, які є основою для створення консультаційних пунктів, а також розкрили основні напрямки їх діяльності. Поряд із цим, слухачі опрацювали організаційно-розпорядчу документацію, функціональні обов’язки відповідальних (інструкторів) консультаційних пунктів, Положення про консультаційний пункт. Також всі отримали відповідні методичні та інформаційні матеріали для розроблення інформаційно-довідкового куточка.

Консультаційні пункти є осередками просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань серед населення відповідної адміністративної території з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.

Як було наголошено під час навчання — головними завданнями консультаційних пунктів є участь у підготовці населення, не зайнятого у сфері виробництва та обслуговування, з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях за тематикою консультацій, рекомендованою ДСНС України; сприяння розвитку громадської свідомості щодо особистої та колективної безпеки; підвищення рівня морально-психологічного стану громадян в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій.

Після навчань, їх слухачі отримали відповідні посвідчення.

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату міської ради

108
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.