Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Відбулося навчання медичного персоналу, який на дому буде здійснювати відбір біоматеріалів для тест

​Відбулося навчання медичного персоналу, який на дому буде здійснювати відбір біоматеріалів для тест

30 березня в залі засідань районної державної адміністрації в режимі відеозв'язку було проведено дистанційне навчання членів мобільних бригад з проведення зборів зразків біологічних матеріалів від пацієнтів з підозрою на коронавірусну хворобу (COVID-19). Організатором навчань виступила ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України». Крім членів даних бригад в районі на навчанні були присутні керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук, заступник головного лікаря Ізяславської центральної районної лікарні Світлана Кущук, представники Ізяславського районного лабораторного відділення ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».

У ході навчань було наголошено на тому, що медичні працівники повинні діяти відповідно до алгоритмів, які прописані в стандарті надання медичної допомоги.

Означені мобільні бригади було створено за дорученням керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня Віктора Ляшка. Мобільні бригади будуть виїжджати на виклик сімейного лікаря, екстреної медичної допомоги та інших медичних працівників до пацієнтів з підозрою на COVID-19 для забору зразків на проведення досліджень у лабораторії.

Це дозволить значно зменшити контактність людей, які мають симптоми гострого вірусного захворювання та потребують здачі відповідних аналізів.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності,

цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

105
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.