Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засіданнякоординаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

Відбулось засіданнякоординаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

Відбулось засіданнякоординаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при районній державній адміністрації

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко провів засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при районній державній адміністрації.

Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання при районній державній адміністрації є консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення координації діяльності з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді району, співпраці органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та громадських молодіжних організацій, діяльність яких скерована на реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

На засіданні завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної держаної адміністрації Віталій Ткачук проінформував учасників зсідання про стан роботи із військово-патріотичного виховання в Ізяславському роботі за 2016 рік. Його інформацію доповнили голова радиГО «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» Василь Тележинський та методист Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» Лариса Хмиз.

Підсумовуючи засідання координаційної ради, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко наголосив на необхідності ще раз більш детально проаналізувати стан справ із визначеного питання в районі, особливу увагу звернути на проблемні моменти та опрацювати шляхи їх подолання.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

81
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.