Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання штабу з проведення акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою

Відбулось засідання штабу з проведення акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою

11 квітня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука відбулось засідання штабу з проведення в районі акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою населених пунктів, який планується провести 16 квітня поточного року.

Під час наради присутніми було підведено підсумки проведення акції та виконання завдань, намічених на попередньому засіданні штабу. Крім того було зазначено, що практично всі сільські ради Ізяславщини долучились до проведення цієї акції. Висвітлено досвід Радошівської сільської ради, де проведення вищезазначеної акції з прибирання прибудинкових територій та вулиць відбулось найбільш злагоджено та масово. Також озвучено найменш активні сільські ради у проведенні благоустрою.

У місті Ізяслав також розпочались відповідні роботи по благоустрою, зокрема прибирання вулиць та громадських місць. Активно долучились до проведення акції «За чисте довкілля» колективи Ізяславської районної ради, райдержадміністрації та її структурних підрозділів, відділу Держгеокадастру в Ізяславському районі, Ізяславського районного центру зайнятості, Ізяславської центральної районної лікарні, Ізяславської центральної районної бібліотеки, шкіл міста та інші.

По завершенню засідання присутніми членами штабу обговорено етапи проведення Дня благоустрою, а також шляхи залучення до цієї акції колективів закладів торгівлі та громадського харчування, мешканців багатоквартирних житлових будинків та небайдужих громадян міста.

За матеріалами сектору житлово-комунального

господарства райдержадміністрації

127
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.