Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання розширеної колегії відділу освіти, молоді та спорту

Відбулось засідання розширеної колегії відділу освіти, молоді та спорту

Відбулось засідання розширеної колегії відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

Перше вересня – день великих надій та очікувань. Кожна родина сподівається дати своїй дитині якісну освіту, яка дасть їй змогу ствердитись у житті, бути корисною своїй країні. Дарувати знання і набувати їх – це нелегка праця, яка вимагає віддачі душевних сил, значного напруження, проникнення у велику скарбницю, надбану людством. Тому учитель – це не професія, це покликання, яке надихає, дає сили та ідеї.

Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги – дороги до знань, дороги до нових звершень. В останні дні серпня освітяни Ізяславського району збираються на традиційне зібрання, де підводять підсумки навчального року, обговорюють проблеми, які стоять перед галуззю.

На розширеному засіданні колегії відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської районної державної адміністрації, яка відбулася 30 серпня 2016 року в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», було підведено підсумки роботи освітньої галузі району у 2015/2016 навчальному році та поставлено пріоритетні завдання розвитку освіти у районі на новий 2016/2017 навчальний рік.

Освітян району привіталиголова районної державної адміністрації Борис Яцков та заступник голови районної ради Михайло Борисюк. У своїх виступах вони відзначили, що вчителі — це люди високої професійної майстерності, які самовіддано й невтомно працюють, виконуючи свою благородну місію виховання юних громадян України.

Із інформацією «Про підсумки роботи загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік» виступила т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Лариса Сологуб. Під час свого виступу Лариса Василівна детально проаналізувала досягнення освітян Ізяславщини та їх вихованців за навчальний рік. Також було акцентовано увагу на управлінсько-методичних аспектах впровадження якісної освіти в навчально-виховних закладах району, проаналізовано виконане, відзначено досягнуте. Також Л.Сологуб зупинилася на проблемах та визначила шляхи їх подолання у 2016/2017 навчальному році.

У ході колегії відбулося активне обговорення інформації т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Лариси Сологуб, у якому взяли активну участь керівники закладів освіти району та педагоги ряду загальноосвітніх навчальних закладів району.

Учасники розширеного засідання колегії також обговорили ряд актуальних питань, які гостро стоять перед освітянами Ізяславщини, зокрема, про стан початкової освіти на сучасному етапі, також ділилися планамиз організації роботи опорного навчального закладу – Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія». Не оминули увагою і проблем, що постають при підготовці педагогів для роботи у сучасній реформованій школі, модернізації змістуосвіти, реалізації освітньої політики.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

22
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.