Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання робочої групи

Відбулось засідання робочої групи

Відбулось засідання робочої групи

25 січня відбулось засідання робочої групи з моніторингу використання земель, підготовки пропозицій та надання методичної допомоги органом місцевого самоврядування з питань проведення інвентаризації земель.

Засідання відбулось під керівництвом голови робочої групи, першого заступника голови адміністрації Павла Ковальчука.

На робочій групі було розглянуто лист управління фінансів райдержадміністраціївід 19.01.2017 року № 03-11/36 щодо 9 земельних ділянок, яким рішенням сесії Ізяславської районної ради затверджена грошова оцінка землі, не укладені договори оренди та відповідно не сплачується орендна плата.

У ході розгляду було встановлено, що: по 3-х земельних ділянках укладені угоди про оренду землі, з яких дві зареєстровані в державному реєстрі прав, а третя реєструється. Час сплати оренди по них не настав; п´ять земельних ділянок знаходяться на стадії підписання угод про оренду; по одній земельній ділянці проходить судовий розгляд; одну земельну ділянку замовник нормативно-грошової оцінки землі не в змозі орендувати через її високу вартість.

Тому робоча група вирішила звернутись до керівництва фірми, щоб надали роз'яснення, чи використовують вони дану земельну ділянку, а також чи в змозі оплатити оренду її та під який відсоток? Крім того поінформувати чи зверталися вони доГоловного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області по даному питанню.

За матеріалами відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.