Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Відбулось засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

​Відбулось засідання районної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

24 жовтня відбулось чергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Ізяславській районній державній адміністрації.

Зібрання провів перший заступник голови райдержадміністрації, голова державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації Павло Ковальчук.

На порядок денний винесено питання про введення карантинних обмежень по сказу кота на території «Цегельня» с. Ліщани. Із цим питанням виступив начальник Ізяславської районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Юрій Воленюк, зазначивши, що відповідно до експертизи №005003 п.м./19 від 23.10.2019 р. Хмельницької регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби 23 жовтня 2019 року зареєстровано захворювання кота на сказ, що належав місцевому громадянину с.Ліщани Ізяславського району.

З метою запобігання поширення хвороби та комплексного здійснення і посилення заходів боротьби та профілактики сказу серед тварин, необхідно, у відповідності до вимог ст.48 Закону України «Про ветеринарну медицину», п.5 ст.22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та п. 3.6. Інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин», прийняти рішення державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації про оголошення вищевказаної території неблагополучною по сказу, ввести карантинні обмеження, визначити загрозливу зону та затвердити заходи по ліквідації вогнища сказу.

Як зазначив голова комісії, перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук: «На сьогодні наше головне завдання полягає в оперативному реагуванні на будь-які можливі спалахи небезпечного захворювання та недопущенні його розповсюдження на території Ізяславщини».

Під час засідання присутніми було обговорено шляхи вирішення порушеного питання.

За результатами обговорення цього питання, було прийнято відповідні рішення, а саме: оголосити територію «Цегельня» неблагополучною по сказу та ввести на цій території карантинні обмеження; визначити загрозливою зоною територію населеного пункту с. Ліщани та мисливські угіддя Ліщанської сільської ради; затвердити заходи по ліквідації вогнища сказу у неблагополучній зоні, тощо.

Підсумовуючи засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії, голова районної протиепізоотичної комісії закликав усіх із максимальною відповідальністю віднестися до поставлених завдань, адже тільки при умові спільної праці можна досягнути бажаного результату — запобігти поширенню хвороби.

За матеріалами Державної надзвичайної

протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

76
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.