Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання районного оперативного штабу

Відбулось засідання районного оперативного штабу

12 січня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука відбулось засідання об'єднаного районного оперативного штабу з попередження виникнення надзвичайних ситуацій та мінімізації їх можливих наслідків.

Було розглянуто наступні питання:

  • 1.Про оперативне реагування при погіршенні погодних умов.
  • 2.Про дотримання правил поведінки на водних об'єктах під час святкування Водохреща Господнього.
  • Під час розгляду першого питання було дано позитивну оцінку роботі всіх служб (РДУ, комунальних підприємств міста, РЕМ) щодо реагування на зміни погодних умов 10-11 січня 2016 року та обговорено ряд заходів зпопередження виникнення надзвичайних подій і ситуацій, забезпечення сталого функціонування систем життєзабезпечення у зв'язку із різкою зміною погодних умов. Так, найближчими днями за прогнозом Українського Гідрометцентру спостерігатиметься хмарність, дощ із мокрим снігом із переходом у сильний сніг, на дорогах ожеледиця, місцями туман, а згодом зниження температури повітря.
  • У ході розгляду другого питання було наголошено на необхідності дотримання правил поведінки на водних об'єктах під час святкування Водохреща Господнього, звернувши особливу увагу на дотримання правил поведінки на воді дітей, їх батьків та методики надання першої медичної допомоги.
За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуаційта цивільного захисту населеннярайонної державної адміністрації
207
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.