Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня захисника України, Дня українського

​Відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня захисника України, Дня українського

З метою належного відзначення на Ізяславщині Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови, сьогодні, 3 жовтня, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко провів засідання оргкомітету щодо підготовки та відзначення свят за участю керівників відповідних служб.

Володимир Борисович зосередив увагу присутніх на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов'язків на причетних до організаційної роботи відділів та служб.

У ході засідання було визначено формати проведення низки заходів, зокрема, історико-патріотичного, культурно-мистецького, молодіжного спрямувань та скоординовано дії під час проведення урочистостей та тематичних заходів, які відбудуться 11-14 жовтня на Ізяславщині.

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко наголосив, що відзначення в районі Дня захисника України має відбутись на високому патріотичному рівні. Крім того, 14 жовтня має стати святом захисників Батьківщини різних поколінь. Особлива увага акцентуватиметься на учасниках АТО, які сьогодні віддають своє життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

Крім того дуже важливо у такий день вшанувати пам'ять тих, хто віддав життя за нашу незалежність та Батьківщину різних поколінь. Священнослужителям різних конфесій району буде запропоновано провести у храмах району молебні за Україну та український народ.

Також посадовець доручив відділу освіти, молоді та спорту і сектору культури райдержадміністрації організувати святкові заходи у всіх населених пунктах району, запросити ветеранів, учасників АТО, родини загиблих воїнів, щоб вони відчули турботу і шану за подвиг свій та своїх рідних.

Окремо йшлося про належне впорядкування всіх пам'ятників, пам'ятних знаків, поховань, меморіальних дошок.

Підводячи підсумки засідання, Володимир Борисович наголосив, що День захисника України відзначається з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві. Також звернув увагу, що під час відзначення Дня захисника України необхідно звернути увагу на максимальні заходи безпеки і громадського порядку.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.