Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання оргкомітету по відзначенню Дня захисника України

Відбулось засідання оргкомітету по відзначенню Дня захисника України

Сьогодні, 9 жовтня, відбулося засідання організаційного комітету щодо відзначення у районі Дня захисника України. Провів засідання голова районної державної адміністрації Іван Федорчук за участю голови районної ради Сергія Шлегеля, Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук, Ізяславського районного військового комісара Сергія Царука, керівників ряду структурних підрозділів райдержадміністрації, представників громадськості та окремих закладів культури.

У зв’язку із погіршенням ситуації із захворюваністю на коронавірусну інфекцію, викликану COVID-19 та сезонну захворюваність на ГРВІ, було вирішено обмежити проведення заходів із залученням великої кількості людей.

Як зазначив Іван Федорчук, цього дня ми маємо вшануватиу першу чергу пам'ять тих героїв, які загинули, захищаючи незалежність нашої держави, наш спокій, наше мирне небо над Україною. Ми повинні відзначити кожного воїна, що захищав і захищає суверенітет країни на Сході.

Відтак, в Ізяславі у приміщенні районного історико-краєзнавчого музею 13 жовтня планується провести зустріч керівництва районної державної адміністрації, районної ради, міської ради із членами родин загиблих учасників ООС (АТО).

Керівникам релігійних громад запропоновано провести в храмах району 14 жовтня молитви за захисників України.

У період 12-14 жовтня представники влади, райвійськкомату, громадських організацій відвідають могили загиблих учасників АТО/ОСС та покладуть до них квіти.

13 жовтня в закладах освіти району пройде меморіальний захід-марафон «Героям слава!», у ході якого пам'ять загиблих героїв буде вшановано хвилиною мовчання.

Під час засідання було наголошено на необхідності під час проведення всіх заходів забезпечення дотримання санітарних норм та правил.

Сектор РДА

192
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.