Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання об'єднаного районного опера­тивного штабу

Відбулось засідання об'єднаного районного опера­тивного штабу

Відбулось засідання об'єднаного районного опера­тивного штабу з попередження виникнення надзвичайних ситуацій та мінімізації їх можливих наслідків

27 лютого під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука відбулося засідання об'єднаного районного опера­тивного штабу з попередження виникнення надзвичайних ситуацій та мінімізації їх можливих наслідків.

У нараді взяли участь члени районного оперативного штабу, а також голова районної ради Сергій Шлегель та заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук.

На порядок денний винесено ряд питань щодо забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації та небезпечні події, пов'язані з водними об´єктами.

Як зазначалось на засіданні, щороку на водних об'єктах Ізяславщини періодично гинуть люди. Аналіз причин загибелі людей на водних об'єктах свідчить, що переважна більшість нещасних випадків трапилась внаслідок порушення населенням елементарних правил поведінки на водоймах.

Тому члени оперативного штабу значну увагу приділили обговоренню питання відновлення Ізяславської міської рятувальної станції на воді.

Також присутні не оминули увагою питання визначення місць масового відпочинку громадян на водних об´єктах, зокрема місць для риболовлі.

У ході засідання учасниками обговорено алгоритм дій, спрямованих на попередження надзвичайних ситуацій на водоймах під час зимової риболовлі. Так, як свідчить практика, тепла погода і крихка крига не здатні зупинити любителів цієї справи.

З метою недопущення в подальшому загибелі людей на водних об'єктах району об'єднаним районним опера­тивним штабом з попередження виникнення надзвичайних ситуацій та мінімізації їх можливих наслідків зобов´язано органи місцевого самоврядування, орендарів та власників водних об'єктів, забезпечити дотримання Правил охорони життя людей на водоймах. Також учасниками засідання булоприйнято ряд інших рішень, що містять доручення і завдання, виконання яких має убезпечити населення району від непередбачуваних ситуацій та нещасних випадків.

Завершив засідання районного штабу перший заступник голови райдержадміністрації словами про те, що жодні гроші та матеріальні цінності і затрати, якими б великими вони не були, не варті хоча б одного врятованого людського життя та закликав керівників усіх рівнів приділити увагу безпеці працівників та просто громадян, а також активізувати роботу для попередження надзвичайних ситуацій різного характеру.

За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення райдержадміністрації

78
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.