Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання наради з питань погашення заборгованості по сплаті єдиного внеску та платежів до

Відбулось засідання наради з питань погашення заборгованості по сплаті єдиного внеску та платежів до

16 березня голова райдержадміністрації Борис Яцков провів засідання наради за участю керівництва Ізяславського відділення Славутської ОДПІ, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України в Ізяславському районі, Ізяславських виправних колоній та їх підприємств. Крім того на засіданні були присутні перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук та керуюча справами виконавчого комітету Ізяславської районної ради Леся Божко.

Вказаний захід направлено на здійснення аналізу стану заборгованості по сплаті єдиного внеску та платежів до Пенсійного фонду України на виправних колоніях та їх підприємствах, а також основних причин, що перешкоджають виплаті вказаної заборгованості працівникам боржників. Крім того предметом обговорення на нараді було забезпечення соціального захисту найманих працівників вищевказаних установ та підприємств.

Відбулася принципова розмова із запрошеними керівниками, заслухали їх звіти. Також у ході засідання було з'ясовано обставини, які заважають швидкому розв'язанню зазначеної проблеми на підприємстві.

За результатами проведеної наради для кожного боржника окреслено конкретні шляхи виходу зі складного фінансового стану, зокрема надано доручення відповідальним особамщодо координації роботи органів влади по забезпеченню надходження коштів та погашення заборгованості з платежів.

225
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.