Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації

Сьогодні, 12 липня, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації. Засідання провів заступник голови державної адміністрації Володимир Левченко.

Згідно порядку денного засідання розглянуто ряд майнових питань.

Переглянуто та затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації.

Значну увагу приділено питанням призначення піклувальником над дитиною сиротою, опікуном над майном дитини-сироти, а також позбавлення батьківських прав колишнього чоловіка відносно своїх двох дітей та стягнення аліментів на їх утримання.

Усі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей державної адміністрації. У ході засідання було заслухано як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. За підсумками розгляду вище зазначених питань прийнято конструктивні рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.

У ході засідання було наголошено на тому, що всі районні служби працюють задля покращення умов життя та виховання дітей. Проте це можливо лише у тому випадку, якщо самі батьки (опікуни, піклувальники) готові належно виконувати свої батьківські обов'язки і прислухатися до порад соціальних працівників.


За матеріалами служби у справах

дітей райдержадміністрації

57
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.