Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей при райдержадміністрації

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дітей при райдержадміністрації

Кожна дитина має право на проживання в сім'ї разом з батьками, або в сім'ї одного з них та на піклування батьків. Предметом основної турботи та основним обов'язком батьків є забезпечення інтересів своїх дітей. Однак не всі батьки це розуміють і не всі батьки готові це здійснювати. У зв'язку з чим, сьогодні, 15 березня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації.

Членам комісії довелося вирішувати долю сімох дітлахів, які перебувають в Центрі реабілітації дітей «Щасливе дитинство» м.Полонне, в Хмельницькому спеціалізованому будинку дитини «Берізка», будинку дитини Хмельницької обласної ради, Хмельницькому обласному перинатальному центрі, оскільки їхні батьки неналежно виконують свої батьківські обов´язки або не створили належних умов для виховання та проживання своїм дітям.

Приймаючи рішення з розгляду даних питань, члени комісії керувалися законодавчими актами у сфері охорони дитинства, повноважень органів опіки та піклування, до уваги брався вік дітей, їх стан здоров'я та інші обставини, що мають істотне значення. Вирішення питань захисту прав дітей базувалось на принципі першочергової турботи про дітей. По кожній сім'ї запропоновано алгоритм вирішення складних життєвих обставин.

Також були розглянуті питання щодо захисту житлових та майнових прав неповнолітніх дітей.

Крім того, учасники заходу обговорили індивідуальні плани дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації.

З кожного питання прийнято конструктивні рішення, спрямовані на недопущення порушень у сфері захисту прав та законних інтересів дітей, а також взято їх на контроль до повного виконання.

За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

262
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.